Aktualności

Nowe zasady dotyczące ponoszenia kosztów - odpłatności przez rodziców /opiekunów prawnych/ za uczęszczanie dzieci do przedszkola.

Umowa <--- kliknij aby pobrać

Uchwała Rady Miasta Zgorzelec 324/09 z 06.11.2009r., podstawa umowy  <--- kliknij aby pobrać

Z uwagi na nadchodzący okres, w którym Mikołaj wraz z reniferami i workiem prezentów może pojawić się u Was w domu poniżej zamieszczamy adres Mikołaja pod który możecie kierować swoje listy z prośbami o prezenty.

Zanim odwiedzi dzieci Mikołaj trzeba koniecznie opisać, namalować lub narysować prezent, o którym marzą grzeczne dzieci. Gotowe prace można zostawić na parapecie ale lepiej wysłać na adres:

Święty Mikołaj

Koło Podbiegunowe

96930 Rowanieni

Finladnia

Zajrzyj dla działu dla rodziców i poznaj Prawa Dziecka

¨ Od lutego są przyjmowane karty zgłoszenia dziecka do przedszkola. Wzór karty jest dostępny na stronie  w informacjach dla rodziców.

¨ 06 lutego odbył się konkurs recytatorski, w którym to konkursie brały udział następujące dzieci z naszego przedszkola:

3-latki - Liwia Bobin  - „Pogotowie” Jerzy Wiszniewski

Paweł Gorbacz - „Kocia muzyka” Bogusław  Michalec

4-latki   Marta Miduch - „ Żuczek i żabki” Hanna Ożogowska

Michalina Wyruch - „Nie obejdzie się bez misia” Maria    Czerkawska

5-latki   Anna Baszak  - „ Chwalipięta” Irena Sucharzewska

Karolina Dudkowska - „Ciekawski wierszyk” Andrzej Moskal

6-latki   Wiktoria Andrzejczak - „Smok” Julian Tuwim

Zuzanna Kniaziuk - „O prawach dziecka” Marcin      Brykczyński

Konkurs zakończył się sukcesem dwójki naszych dzieci, tj. Liwii Bobin i Pawła Gorbacza, którzy przeszli do dalszego etapu.

Finał konkursu recytatorskiego, który odbył się w MDK w Zgorzelcu, zakończył się sukcesem Liwii Bobin, która zajęła trzecie miejsce na podium.